Ka ndërruar jetë 39-vjeçari Armando Baboçi, i cili u plagos bashke me djalin në Durrës. Ngjarja ndodhi në lagjen nr.13 në qytetin bregdetar.

Mësohet se babë e bir, Armando Baboçi dhe Erald Gjini, 19 vjeç ( Ky i fundit ka ndërruar mbiemrin), u plagosën pas një sherri me familjen Tatozi.

Ndërkohë, gazetarja Klodjana Haxhiaj raporton për ‘BalkanWeb’ se 39-vjeçari ka ndërruar jetë në spital, pasi kishte marrë një plumb në bark ndërsa djali një plumb në dorë.

Ky fakt u konfirmua dhe nga policia e Durrësit. “Në lidhje me informacinin e më sipërm ju bëjmë me dije se ka ndërruar jetë në Spitalin Rajonal Durrës shtetasi A.B., 39 vjeç”, konfirmon zyrtarisht policia.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb