KRUJË

Ka ndërruar jetë në spital gruaja që mbeti e plagosur sot në Krujës. Sipas informacioneve zyrtare nga Policia e Durrësit mësohet se ngjarja ka ndodhur në fshatin Zezë. Gruaja e identifikuar si Shpresa Baka, ka marrë plagë të rënda dhe nuk ka mundur të mbijetojë, ndërsa nipi i saj Mariglen Haka ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Informacion paraprak
Më datë 21.09.2019, rreth orës 23:50, jemi njoftuar se në fshatin Zezë, Krujë janë plagosur me armë zjarri shtetasit M.H., dhe Sh.B.,

Shtetësia Sh.B., ka ndërruar jetë ndërsa shtetasi M.H., ndodhet në Spitalin e Traumës Tiranë nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e autorëve dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

(m.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb