Një person, ende i paidentifikuar është plagosur gjatë shkëmbimit të zjarrit në fshatin Banjskë.

Gazetarja Klodiana Lala ka siguruar pamjet ku një person i plagosur në fshat futet në ambulancë dhe dërgohet në spital pranë një postblloku.

Ende nuk dihet nëse i plagosuri vjen nga radhët e policisë së Kosovës apo nga grupi i armatosur që vrau një efektiv policie sot.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb