MEKSIKE

Plácido Domingo shtrohet në spital. Gjendja e ylli të operas botërore është rënduar për shkak të koronavirusit dhe ai është dashur të shtrohet në spital në Meksikë më 28 mars.

Sipas Cnn tenori spanjoll është është më mirë dhe ka reaguar ndaj kurave që po merr. 79-vjecari më 22 mars me anë të një postimi në Facebook lajmëroi se ishte prekur nga COVID-19.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: