DURRËS

Policia e Durrësit, me anë të një lajmërimi të ri, njofton se 32-vjeçari Ilir Kuçi që fillimisht ishte dërguar në spital, pasi ishte qëlluar me armë zjarri, ka ndërruar jetë në spital.

Sipas policisë,  shtetasi i plagosur Edmir Bregu që ka ndryshuar emrin në Ilir Kuçi, ndërroi jetë në urgjencën e spitalit rajonal Durrës. Më herët, policia tha se 32-vjeçari i plagosur ishte shtruar në spital, por se nuk ka mundur dot t’ju mbijetojë plagëve që ka marrë.

Informacion shtesë

Ju njoftoj se shtetasi i plagosur J. B., ndërroi jetë në urgjencën e spitalit rajonal Durrës.

(d.xh/ Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb