46- vjeçari Përparim Seati i cili u plagos nga fqinji i tij në Kasnicë të Patosit ka ndërruar jetë 6 orë pasi u godit me thikë.

Ai u qëllua pas një sherri me fqinjin e tij në Patos, Alionid Sali për shkak të një konflikti me motive banale ‘’pse më shikon ashtu’’.

Ndërkohë ai menjëherë pas plagosjes u fut në sallën e operacionit në Fier, ku dhe ka ndërruar jetë pas 6 orësh.

Sali u arrestua disa orë pas plagosjes pasi me makinë iu largua nga Patosi në Mallakastër.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb