Ajo mund të quhet fare mirë shembulli i forcës, kur sheh se bota të është ‘shembur’ mbi kokë.

Bëhet fjalë për Vilma Dulen, vajzën nga Vlora e cila 4 vite më parë u sulmua me acid para derës së shtëpisë nga një person ende i panjohur, ndërsa sot është kthyer në një forcë frymëzimi për shumë të tjerë që gjenden në vështirësi.

Në profilin e saj të ‘Facebook’-ut Vilma ka postuar një foto, ku shihet se ka ndryshuar pamjen e saj, pasi iu nënshtrua disa herë operacioneve. Përkrah fotos ajo shkruan edhe një mesazh të shkurtër ku shkruan se; ‘Mbi të gjitha, ji heroina e jetës tende dhe jo një viktimë’.
22405435_1882760511941283_5913282810043365115_n

23795269_1897691790448155_8825136525902157804_n
(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: