Oriola Marashi dhe Eros Grezda zyrtarizuan lidhjen e tyre disa kohe më parë dhe së fundi u komentuan për një fejesë të mundshme mes tyre, por duket se ata i kanë dhënë fund lidhjes.

  • foto galeri
  • foto galeri

Të paktën kështu ka lënë të kuptoj një detaj në Instagram ku vërehet se ata të dy nuk ndjekin më njëri tjetrin në këtë rrjet social.

Kujtojmë që modelja dhe futbollisti kishin filluar bashkëjetesën në Koraci gjatë kohës së pandemisë.

Ndërkohë, së fundi Oriola realizoj një tjetër fotosesion “përvëluese” që e ndau me fansat në Instagram.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb