Pamjet që shihni (Klikoni KËTU) tregojnë momentin kur makina e Liridona Murselit, gruaja e ish-këshilltarit të Behgjet Pacollit, mbeti e vrarë gjatë një tentative grabitjeje, largohet nga vendngjarja.

Bëhet fjalë për mjetin tip BMW, i cili largohet nga vendi i ngjarjes me një karroterc.

Kujtojmë se dje, 33-vjeçarja është vrarë në automjet, në sy të burrit dhe të dy fëmijëve të mitur. Ndërkohë dyshohet se çifti ra pre e një grabitjeje, ndërsa i është kërkuar që t’i japin sendet me vlerë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: