TIRANE

Albert Krasniqi u vra ditën e djeshme nga babai i tij në Prishtinë. Duket se ky lajm ka tronditur jo vetëm miqtë e tij, por mbarë opinionin publik. Reperi i njohur, Stresi ka reaguar lidhur me ngjarjen e rëndë, duke rrëfyer se është i prekur për humbjen e mikut të tij.

  • foto galeri

“Kush te ka njoft tka dasht, me deshte Dhe te deshta Albert! Kjo bote është e flliqt shihemi ne boten tjetër. Zoti Është i Madh”, ka shkruar reperi në Instagram, duke kujtuar Krasniqin.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: