Mauricio Pochettino, trajneri i PSG, në konferencën për shtyp përpara sfidës kundër Saint-Etienne, u pyet nga gazetarët për finalen e Champions League e cila u vendos që të luhet në Paris:

“Për ne është një motivim ekstra. E kemi provuar një herë të shkojmë në finale dhe ishte fantastike, por duhet ende shumë punë për të shkuar sërish në finale.

Tifozët tanë do të ishin shumë të lumtur të na shihnin në finale, në Paris apo kudo tjetër, kjo nuk ka rëndësi”, theksoi ndër të tjera trajneri i PSG.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: