UEFA ka publikuar në faqen e saj në Facebook foto të ndryshme të tifozëve shqiptarë të cilët kanë ndjekur sot përballjen e kuqezinjve me Zvicrën.

Por një foto ka tërhequr vëmendjen e Europëes.

Një tifoz që kishte pikturuar në fytyrë të gjithë shqiponjën.

Kjo foto ka bërë xhiron në faqen e UEFA-s.

(el.sp/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: