Një video e çuditshme është shfaqur ditët e fundit në internet ku duket një UFO që mbërrin në Tokë, ose të paktën kështu thuhet.

Pamjet, e filmuara në një vend që nuk bëhet i ditur, tregojnë një si anije hapësinore që ulet në tokë nëpërmjet një drite shumë të shndritshme blu.

Nuk dihet as personi që e ka filmuar klipin, por si fillim u postua në një faqe spanjolle në Facebook.

Klipi ngjalli debat të madh online me njerëzit që argumentin për vërtetësinë e videos. Shumë besojnë se është një video e sajuar për të kapur klikime e për të fituar para. Disas të tjerë mendojnë se është një fenomen natyror.

 (e.f/ BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: