JAPONI- Një filmim i çuditshëm, i kthyer në sensacion në internet, ka fiksuar dhjetë objekte fluturuese në formë rrethore në qiellin e Japonisë.

Video është bërë në Osaka.

Video ka ngjallur shumë debat pasi objekte të ngjashme u panë në qiellin e Londrës para pak kohësh.

(b.e/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: