Greqia ka regjistruar 2,800 raste të reja me Covid-19 në 24 orët e fundit ndërkohë që 12 persona kanë humbur jetën.

 

Numri i përgjithshëm i rasteve që nga filliimi i pandemisë  është 506,672 dhe 13,026 humbje jete.

 

(BalkanWeb)

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: