Për shkak të një mjeti në pistë, piloti që transportonte Meghan dhe Harry, në një vizitë zyrtare në Oqeania, ka vendosur në momentin e fundit të marrë kuotë dhe të mos kompletojë uljen, për të evituar një përplasje.

Avioni i Qantas, i cili ishte nisur nga Tonga me pjesëtarët e familjes mbretërore, ka bërë një tjetër xhiro mbi shkallët e Sydney përpara se të përsëriste manovrën dhe të ulte avionin.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb