Autoriteti Rrugor ka njoftuar se vijon me ritme të shpejta puna në Lotin 2, në Unazën Lindore në Tiranë.

Gjatë ditës së sotme është duke u punuar në rrugën në asfaltimin e rrugës “Alajdin Frashëri”.

Ndërkohë ARRSH njofton se po punohet me kapacitet të shtuar me qëllim që brenda ditës së sotme të bëhet e mundur hapja e trafikut.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Njoftim i plotë:

Në Unazën Lindore – Loti 2 vazhdon puna me ritme

Gjatë ditës së sotme, siç edhe lajmëruam, po asfaltohet rruga  “Alajdin Frashëri”  me një gjatësi rreth 400 ml

Po punohet me kapacitet të shtuar me punëtorë dhe mjete që po brenda ditës së sotme të bëhet e mundur hapja e trafikut

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb