E ftuar në emisionin “Real Story” në News 24, deputetja e Kuvendit, Rudina Hajdari akuzoi përfaqësuesit e tjerë në Këshillin Politik për Reformën Zgjedhore se të tjera deklarata bëjnë brenda mbledhjes dhe të tjera kur dalin. Ndryshe nga ata ajo thotë se mban një qëndrim.

“Unë nuk kam dy fytyra dhe cfarë them brenda them edhe jashtë, këto janë gjëra të vërtetueshme”

Gjekmarkaj: Nuk e di cfarë ingredientësh ka ajo opozitë brenda parlamentit. Ju jeni në mënyrë rastësore aty. Kush bën aty opozitë?

Hajdari: Unë e kam në gjak opozitën. Ke 5 veta që bëjnë opozitë reale.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: