TIRANE

Fisnik Syla dhe Fjolla Morina po e shijojnë plotësisht romancën e tyre. Së fundmi, ai ka bërë sërish një dedikim romantik në rrjetet sociale, duke shpërndarë një foto ku shihet krah Fjollës teksa ka shkruar:

“Personi i parë që më vjen në mëngjes kur të zgjohem, është arsyeja ime e lumturisë.
Unë jetoj me gjysmë zemre.. sepse gjysmën tjetër e ke TI ! Je personi me zemërbardhë që kam njohur në jetën time! @fjolla.morina 🤍”-shkruan

Kujtojmë, se çifti gjithashtu kanë paralajmëruar një dasmë shumë shpejt.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: