Klea Huta dhe Elgit Doda i japin fund beqarisë. Çifti i përfolur dhe mjaft i dashur i showbizit shqiptar kanë vendosur të kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë, në një ceremoni tepër të fshehtë. Kanë qenë vetë Klea dhe Elgiti që e kanë bërë publik lajmin e dasmës, përmes postimeve në rrjetet sociale.

Që të dy kanë publikuar në Instagram pamje të shkëputura nga seti fotografik i realizuar në shkretëtirën e Marokut.

“Unë thashë po, faleminderit që ekziston”, shkruan Elgiti duke qeshur, krahas fotos ku Klea shfaqet e veshur me fustan të bardhë. Ndërkohë, Klea ka postuar disa foto me vello, ku duket shumë bukur.

 

View this post on Instagram

 

Une thash poo ?? Faleminderit qe egziston…..❤️

A post shared by @ elgitdoda on

 

View this post on Instagram

 

OᑎᑕE ᑌᑭOᑎ ᗩ ᖴᗩIᖇYTᗩᒪE

A post shared by Klea Huta • Aмlα • (@kleahuta) on

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Klea Huta • Aмlα • (@kleahuta) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Klea Huta • Aмlα • (@kleahuta) on

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb