TIRANE- Gazetari, regjisori dhe moderatori i njohur i lajmeve në News 24, Dhimitër Gjoka, është nderuar sot me çmimin e karrierës, një çmim i rëndësishëm që ndahet në fundvit nga një shoqatë gazetarësh.

Ikonës së lajmeve Dhimitër Gjoka, iu dorëzua çmimi nga Drejtori i Agjencisë Telegrafike Shqiptare, Gëzim Podgorica

Në ceremoninë e ndarjes së çmimeve mori pjesë edhe Presidenti i Republikës Bujar Nishani.
(ma.ar/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: