Bashkëshortja e kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, Aurela, e nis ditën e sotme me një urim të veçantë për ditën e të dashuruarve.

Në këtë “Shën Valentin”, Aurela Basha i shpreh dashurinë në mënyrë tejet të veçantë kryedemokratit Basha, teksa thekson se çdo ditë që kalon me të, është dita e saj e preferuar.

“Çdo ditë që kaloj me ty është dita ime e preferuar. Prandaj sot është një ditë e re e preferuar për mua. Happyvalentinsday”, shkruan Aurela.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb