Nuk është sekret që ylli i La Casa De Papel, Ursula Corbero, poston shpesh foto dhe video gjysmë nudo në llogarinë e saj personale në Instagram.

Aktorja 33-vjeçare këtë herë ka postuar disa foto nga një set fotografik, në të cilat pozon sensuale para aparatin fotografik në një shtrat, e veshur vetëm me një body transparent. Me e bukur se asnjëherë, ylli spanjoll duket më seksi se kurrë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb