TURQI

E kemi thënë disa herë që Genta është vajzë me fat. Dedikimet, surprizat dhe dhuratat nuk mungojnë kurrë nga partneri i saj turk, Usta. Dhe nuk kishin si të mungonin as sot me rastin e ditëlindjes së këngëtares. Por këtë herë Usta u sigurua që ta emocionte Gentën duke i treguar se sa shumë e do në shqip.

“Të dua shumë”-shkroi ai krah një fotoje të këngëtares, veshur me të kuqe, duke e shoqëruar me një urim.

“Uroj që të jesh e lumtur dhe e shëndetshme në çdo aspekt të jetës. Uroj që të gjithë ëndrrat t’i bësh realitet, lërë diellin e jetës tënde të të ndriçojë, dashuria ime, gëzuar ditëlindjen”-shkroi Usta.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: