Vajza e madhe e Charlie Sheen dhe Denise Richards, Sammi, ka zgjedhur se si do të sigurojë jetesën. 19-vjeçarja prej një viti është anëtare e OnlyFans, ku ndan foto dhe videot e saj nudo, në këmbim të parave.

Përmes një videoje të postuar në TikTok, Sami Sim u ka dhënë ndjekësve të saj detaje nga prapaskenat e punës së saj si “punonjëse seksi”, madje duke përmendur se ka në plan të bëjë një zmadhim të gjoksit.

“E di që ndoshta po mendoni: “Si dreqin je punëtore seksi kur e mban gjoksin të censuruar? Më besoni, unë kam mënyrat e mia. Unë ende tregoj pothuajse gjithçka,” dëgjohet duke thënë ajo në klip.

Ajo gjithashtu donte të theksonte se “rruan të gjithë trupin e saj” përpara se të ngarkonte materiale në platformën e abonimit.

“Unë do të filloj heqjen e qimeve me lazer së shpejti, kështu që kjo do të jetë një ndryshim i madh. Thjesht nuk duroj të rruaj gjithë trupin sa herë që më duhet të punoj! Është kaq e bezdisshme! Unë thjesht bëhem e bukur dhe më pas shoh se çfarë ndodh”.

https://www.tiktok.com/@samisheen/video/7242484256151473454?is_from_webapp=1&sender_device=pc&web_id=7189573101163513350

Shin nisi sipërmarrjen e saj të biznesit për të rritur më 13 qershor 2022, duke premtuar disa postime ekskluzive çdo javë.

Hyrja e atëhershme e Sami Sim në OnlyFans e tërboi babanë e saj, kryesisht për shkak të mbështetjes që Sami mori nga nëna e saj, Denise. Është tipike që pak kohë më vonë, Richards ndoqi hapat e së bijës dhe hapi llogarinë e saj në platformë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb