Vajza e ish-deputetes së Partisë Demokratike, Albina Deda e cila tashmë ka mjaft fansa në rrjetet sociale aty ku shfaqet shumë aktive, i ka surprizuar të gjithë.

Së fundmi bukuroshja Ada ka postuar disa foto ku shfaqet me rroba banje ngjyrë të kuqe. Kaq ka mjaftuar që të shpërthejnë komentet e “rriten temperaturat”.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: