Vajza e ish-deputetes së Partisë Demokratike, Albina Deda, Ada Deda është përfolur gjithmonë për fotot e saj “të nxehta” që poston në profilin e saj në Instagram.

Së fundmi mund të thuhet se ajo e ka “ndezur” rrjetin, pasi ka postuar dy foto nga pushimet. Ada shfaqet e veshur me bikini minimaliste në ngjyrë bezhë.

Kaq ka mjaftuar që në rrjet të shpërthejnë komentet.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb