Ndarja nga jeta e nënës së kryeministrit Rama ka prekur zemrat dhe ka lënë një boshllëk tek miqtë e të afërmit e saj.

  • foto galeri

Përveç kryeministrit, ka qenë Kristi, vajza e Olsi Ramës, ajo që ka publikuar së fundmi një foto ku shfaqet në krahët e gjyshes së saj të ndjerë, Anetës.

Përkrah fotos së publikuar në rrjetet sociale, Kristi shkruan: “Engjëlli im”.

Aneta Rama u nda nga jeta të shtunën e 1 gushtit, në moshën 82-vjeçare.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb