Vajza e këngëtarit të njohur Sabiani, Keisi Medini, herë pas here tërheq vëmendjen e të gjithëve me postimet seksi që bën në rrjetet sociale.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Së fundmi ajo ka publikuar disa foto e shtrirë në krevat dhe duke pozuar topless.

E menjëherë pas këtyre fotove, bukuroshja ka publikuar disa foto të tjera “të nxehta”, ndërsa thekson faktin se i’a ka shkrepur i ati, duke treguar edhe njëherë se Sabiani nuk i ka aspak problem pozat e të bijës.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb