Vajza e Kryetarit të Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla, Melani ka festuar ditën e sotme ditëlindjen. Melani ka mbushur sot 4-vjeç dhe lajmin e ka bërë publik vetë Balla përmes një fotoje të veçantë të postuar në rrjetin social facebook.

“Gëzuar Ditëlindjen Mel B😍 Të duam shumë❤️”, shkruan Balla.

Kujtojmë se Balla dhe bashkëshortja e tij Iris kanë edhe një djalë më të madh, Robin Balla.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: