BRITANI E MADHE

Ditën e sotme vajza e David Beckham, Harper ka ditëlindjen. Më e vogla e familjes së njohur mbush sot 8 vjeçe. Ish- futbollisti ka bërë një urim mjaft emocionues për vogëlushen e tij në rrjetet sociale.

David Beckham Victoria Beckham Z
David Beckham Victoria Beckham Z

“Çfarë mund të thotë babi më shumë se të dua pafundësisht vogëlushja ime dhe mos u rrit më. Ta gëzosh ditëlindjen zonjushe bukuroshe. Buzëqeshja jote shkrin zemrat tona”-shkruan 44-vjecari duke postuar edhe dy foto me vajzën e tij.


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb