Në “Youtube” është publikuar një video, ku tregohet momenti kur një vajzë merr guximin t’i propozojë publikisht për martesë të dashurit të saj. Ajo ulet në gjunjë në mes të stadiumit dhe sapo nxjerr unazën për t’i kërkuar të dashurit të saj që të martohen, reagimi i tij i ka lënë të gjithë pa fjalë. Sapo dëgjoi fjalët ‘a do të martohesh me mua’, djali ja futi vrapit dhe u zhduk nga fusha.
(er.nu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: