Kryeministri Edi Rama, ka publikuar në rrjete sociale, foto të qytetarëve që vaksinohen në qendrat e posaçme.

Kreu i Qeverisë shkruan se vaksinimi nuk pret dhe i bën apel qytetarëve që të vaksinohen sa më parë, për të mbrojtur shëndetin e tyre, por edhe njerëzve të dashur.

Postimi i kryeministrit Edi Rama:

Vaksinimi nuk pret!
Vaksinohu sa më parë në pikën më të afërt të vaksinimit. Mbroje shëndetin tënd dhe të njerëzve të dashur

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb