Vale Rossi ecën shpejt dhe jo vetëm në pistë. Pas ndarjes nga Linda Morselli, kemi menduar se ai ishte së bashku me të dashurën e tij historike, Aura Rolenzetti, por tani nga Ibiza vijnë disa foto që nuk lenë asnjë dyshim për dashurinë e re të pilotit me një brune.
Bëhet fjalë për një femër misterioze e cila është fotografuar nga e përjavshmja Vanity Fair, së bashku me Valentinon.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: