TIRANË

Një 30-vjeçar është vetëvarur në banesën e tij.

Nga veprimet e kryera nga Policia e Tiranës, por edhe deklarimet e familjarëve, i riu prej kohësh kurohej nga depresioni.

Megjithatë, Policia po kryen të gjitha veprimet e nevojshme për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

“Më datë 18.05.2021, rreth orës 00:15, në rrugën “Joklin Persi”, Astir, në banesë, është vetëvarur shtetasi B. A., 30 vjeç. Nga veprimet e kryera dhe deklarimet e familjarëve rezulton se ky shtetas prej kohësh kurohej nga depresioni”, njofton policia.

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb