Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili përmes një statusi në ‘Facebook’ thekson se Gjirokastra e ka vulosur fitoren madhështore të LSI-së.

Mes të tjerash Vasili thekson se numri 6 i LSI është shndërruar në numër zemre.

MESAZHI I VASILIT
Gjirokastra e ka vulosur fitoren madheshtore te LSI!
Ane e mbanë vendit stuhia e fitores është me e pandalshme se kurrë.
Qytet me qytet, lagje ne lagje, fshat me fshat ku qytetaret kane hapur zemrat.
Numri 6 i LSI eshte shnderruar ne numer zemre.
Marshimi i fitores nuk ndalet!
#VOTO6LSI

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb