Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili, mer anë të një statusi në “Facebook” shkruan se lista fituese e shkëlqyer e Fierit vulos fitoren përpara mijëra qytetarëve fierakë.

Vasili thekson se është i mahnitur nga mitingu madhështor i LSI-së në Fier.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Postimi i Petrit Vasilit:   

Lista fituese e shkelqyer e Fierit vulos fitoren para mijra qytetareve fierake!

Çfare liste e mrekullueshme!

Vajza dhe djem, burra dhe gra, dinjitozë dhe patriote te vertete te Fierit, qe i japin fitores dimension madheshtor.

Emocione te jashtezakonshme kur shikon nje mbeshtetje te tille te papare popullore.

Si ish deputet i Fierit jam i mahnitur nga nje ky miting madheshtor.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb