KAVAJË

Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili ndodhet në Kavajë, nga ku ka publikuar një foto me të disa qytetarë. Ai thotë se janë djemtë e shkëlqyer dhe sypatrembur të Kavajës që e presin me padurim 25 prillin.

“Me djemtë e shkëlqyer dhe sypatrembur të Kavajës, që e presim me padurim 25 prillin, për të shporrur tradhtarët dhe batakçinjtë e rilindjes!”, shkruan Vasili.

Vasili Fb
Vasili Fb

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb