Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili  ka reaguar mbi planin e prezantuar nga kryeministri Edi Rama për përballimin e krizës së energjisë.

Me një postim në Facebook, Vasili shkruan se rrogat dhe pensionet rriten nëse kryeministri Edi Rama do të vidhte më pak.

Petrit

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: