Nën/kryetari i LSI, Petrit Vasili ka postuar disa foto në profilin e tij në Facebook përmes të cilave akuzon eksponentë të qeverisë dhe PS se po përhapin pandeminë duke u grumbulluar.

STATUSI I PLOTË
Kane edhe fytyre keta te qeverise dhe gjobisin qytetare e biznese per Pandemine.
Rama me qindra police, deputete,kryetare bashkie tufa tufa, kryetari bashkise se Tiranes etj etj, perhapin Pandemine, shkelin dhe dhunojne vete kufizimet me çfare ju vjen per doresh.
Cfare te drejte kane mbi ligjin keta te rilindjes. Keta qe i çane veshet gjithe popullit per drejtesi e reforme ne drejtesi, e gjoja barazi para ligjit e dreqin me te bir.
SPAK boll fjete!!
Njerezit po infektohen dhe vdesin nga Kotonavirusi per shkak te vete qeverise dhe drejtesia fle.
Ju te SPAK shihini Fotot, boll u trembet, bejeni detyren dhe çojini ne burg keta genocidiste.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb