TIRANE

Nënkryetari i LSI, ka publikuar sot në një postim në facebook një deklaratë të kryeministrit Rama në kohën kur mbante postin e ministrit të Kulturës.

“Sa shumë ka genjyer gjithmone ky njeri? Me siguri do te thote qe nuk eshte ai ne kete VIDEO, sepse ky ne video thote: do te shtoj edhe nje salle ne Teatrin Kombetar 20 vjet me pare kur ishte Minister i Kultures.

Ndersa ky i verteti e shembi Teatrin dhe dhunoi artistet. S’ke çfare i bën, Genjeshtar pa sherim!” shkruan Vasili.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb