Kryeministri Edi Rama ka postuar një video teksa forcat e emergjencave civile vazhdojnë përpjekjet për shuarjen e zjarreve në Gjirokastër.

Po ashtu kryeministri ka shprehur ngushëlliimet edhe familjes së të ndjerit Andrea Haxhiaj, që sot fatkeqësisht humbi jetën në që përfshiu zonën e Lunxhërisë në Gjirokastër.

 

Postimi në Facebook

Vazhdojnë papushim me mundin e sakrificat e forcave të emergjencave civile e të atyre të ushtrisë, operacionet tejet të vështira të shuarjes së zjarreve, të cilat janë përhapur si epidemi në krejt vendet e Mesdheut e jo vetëm. Ngushëllime vëllazërore familjes së të ndjerit Andrea Haxhiaj, që sot fatkeqësisht humbi jetën në zjarrin e tërbuar që përfshiu zonën e Lunxhërisë në Gjirokastër…

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: