Grindja familjare mes Britney Spears dhe motrës së saj më të vogël Jamie Lynn Spears po vazhdon.

Kjo pasi këngëtarja bëri një postim të ri në Instagram të premten mbrëma, ku ajo përdori klipe të emisioneve dhe bisedave që vinin në mbrojtje të saj.

Në mbishkrimin, ylli i popit, 40 vjeç, foli drejtpërdrejt me autoren “Things I Should Have Said”.

Duke përdorur titullin e saj në Instagram për të transmetuar ankesat e saj,

Duke iu referuar daljeve të përbashkëta në emisione, ajo shkroi, ‘Unë jam pak e tronditur që shumë njerëz si këto motra shpirtërore nuk po e thonë të vërtetën ashtu siç është’.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: