KOSOVA

Numri i infektimeve me Covid-19 në Kosovë vazhdon të jetë i lartë.

70 raste të reja janë konfirmuar në 24 orët e fundit ndërsa 1 person ka humbur jetën.

Lajmin e ka bërë të ditur Ministria e Shëndetësisë, përmes një infografike të publikuar në faqen zyrtare.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb