TIRANE

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha me anë të një statusi në “Twitter” shkruan se Edi Rama është artisti i mashtrimit, arrogant dhe i pashpirt me shqiptarët.

Basha nënvizon se dje në Tiranë vdiqën dy punëtorë që ranë nga skelat dhe kryeministri nuk tha asnjë fjalë. Për Bashën, punëtorët ishin viktima të makutërisë mafioze të Ramës.

  • foto galeri

“Artisti i mashtrimit, arrogant dhe i pashpirt me shqiptarët të cilët i urren, asnjë fjalë për 2 viktimat e makutërisë mafioze në zemër të Tiranës”, shkruan Basha.

(d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb