TIRANE- Ish-ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli i ka kushtuare një dedikim prekës kryeinspektorit të degës së ISHSH në qarkun e Kukësit, i cili humbi jetën dje tragjikisht pas një aksidenti të rëndë rrugor. Përmes një mesazhi në rrjetet sociale Kodheli i ka dhënë lamtumirën Petrit Shehut.

Kujtojmë se dje automjeti i tij u përplas me një furgon, e për pasojë Shehu humbi jetën në spital.

Mesazhi i Kodhelit

(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: