TIRANA

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ishte në fshatin Gurrë të Petrelës, ku inaguroi 2 shtëpitë e rindërtuara pas tërmetit të 26 nëntorit.

Veliaj premtoi se deri në pranverë do përfundojë rindërtimi i shtëpive dhe shkollave të dëmtuara në këtë zone.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb