TIRANE

Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, foli sot në lidhje me plagosjen e efektives 24-vjeçare Ina Nuka gjatë protestës përpara parlamentit.

Në një takim me disa protestues të “Unazës së Re”, Veliaj foli për gjendjen e polices

“Po pse mo nuk është gjynah ajo vajza pa gishta? Se të gjitha burra jemi këtu, i shkojnë sytë ndonjërit prej nesh këtu që të martohet me një gocë pa gishta?! I kemi shkatëruarr jetën dhe dashtë zoti daltë me sukses, ajo që u bë u bë tani”, u shpreh Veliaj për gjendjen e Ina Nukës.

(e.f/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: