Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka uruar qytetarët për 78-vjetorin e çlirimit të Tiranës. Përmes një postimi në rrjete sociale, Veliaj thekson se vetëm “BASHKË mund të bëjmë më të mirën dhe të kalojmë çdo vështirësi”.

“Gëzuar 78-vjetorin e çlirimit të Tiranës. Sot është dita kur nderojmë heronjtë që luftuan për çlirimin e qytetit , duke na dhënë një mesazh të vyer: se vetëm BASHKË mund të bëjmë më të mirën dhe të kalojmë çdo vështirësi”, thekson Veliaj.

Edhe këtë vit, Kryetari i Bashkisë së Tiranës u ka bërë thirrje qytetarëve që për festat e nëntorit, të bëhen pjesë e festimeve duke iu bashkuar edhe ata nismës për vendosjen e simboleve kombëtare në banesat e tyre.

Whatsapp Image 2022 11 17 At 09.18.00
Whatsapp Image 2022 11 17 At 09.18.00

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: