Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj i ka uruar datëlindjen ikonës së teatrit dhe të kinematografisë shqiptare Robert Ndrenika.

Përmes një postimi në rrjete sociale, Veliaj shkruan: “Gëzuar 80-vjetorin i miri Robert Ndrenika – aktorit të dashur për të gjithë”.

Ve4liaj
Ve4liaj

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb